Jaki kalendarz na rok 2023?

 Odpowiedź na pytanie, kto wynalazł kalendarz, wcale nie jest prosta. Różne ludy w oddalonych znacznie od siebie częściach świata tworzyły własna rachubę czasu. Większość z nas słyszała o kalendarzu Majów i kalendarzu juliańskim. Stosujemy obecnie kalendarz wprowadzony przez papieża Grzegorza XIII, spopularyzowany na całym świecie. Mimo ,że żyjemy w dobie Internetu, czas mierzą komputery i sprawdzamy dzień i godzinę na ekranie smartfona, nadal niezbędnym elementem dekoracyjnym w domu czy biurze jest kalendarz ścienny. Lubimy kieszonkowe kalendarze, które nosimy w torebce lub aktówce. Na biurku w pracy lub domu jednym z najważniejszych gadżetów jest niewielki kalendarz , który porządkuje nasz dzień pracy. 

    Jaki kalendarz ścienny wybrać?

Ważne, by był pasującym do wystroju wnętrza elementem dekoracyjnym i nie szpecił ściany. W biurze bardzo popularne są kalendarze wyposażone w kolorowe okienko, które wyraziście zaznacza dany dzień tygodnia. Dobrze, jeśli jest w nich zaznaczone miejsce na notatkę, która informuje o ważnych terminach spotkań i istotnych wydarzeniach firmy.

W domu często wieszamy na ścianie kalendarz, który cieszy nasze oczy reprodukcjami obrazów ulubionych artystów lub pięknymi krajobrazami i zdjęciami cudów natury. W pokoju dziecka ciekawym gadżetem może być kalendarz spersonalizowany, ze zdjęciami naszej pociechy, zrobionymi podczas rodzinnych wypraw, uroczystości i wspólnych zabaw. 

Wyjątkowe kalendarze kieszonkowe - Kalendarz 2023

 Nadejściu Nowego Roku towarzyszą zwykle nowe postanowienia i cele. Jesteśmy pełni wiary w ich realizację. By wcielić je w czyn, musimy mieć precyzyjny plan działania. Mimo, że Internet zdominował nasze życie, często sięgamy wtedy po pióro lub długopis. Nadal lubimy robić odręczne notatki,  w kieszonkowym kalendarzu. Jaki wybrać kalendarz na 2023 rok? Na rynku są dostępne estetycznie wydane terminarze, oprawione w skórę lub materiał skóropodobny. Na uwagę zasługują kalendarze wykonane z kamiennego papieru, który jest nie tylko ekologiczny, ale również bardzo trwały, odporny na wilgoć i rozdarcia. Nasze plany i cele mogą zyskać wspaniałą oprawę!